KONST / Litografier / Färglitografi 8737216
nr 873 7216
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färglitografi, Harald Lindberg (1901-1976), "Bådan", provtryck, signerad. a tergo, motivet: 34x49
Utrop:
700 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 februari 2014
kl 18:47:43
31/1 18:44:27
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg